Srbija

RADONJIĆ MELJE MAĐARSKU: Kakva golčina majstora (VIDEO)

17. minut: Vodi Srbija! Kakva majstorija Nemanje Radonjića! Jović mu je spustio loptu na nekih 20 metara od gola, a onda je krilni napadač Marselja nagazio gas, pretrčao rivala, a u šesnaestercu Mađarske napravio dribling, izbacio golmana iz igre i rutinski poslao loptu u mrežu – 0:1.

Kako igra Nemanja Radonjić pokazao je večeras, zaista prelepi potezi, koliko je samo Zvezda nekada imala!

Pogledajte majstoriju i uživajte!

Zvezda jača bedem! Levi bek na pragu Marakane

Crvena zvezda je celu sezonu “kuburila” sa levim bekom ali kako stvari stoje stiže zamena!

Milan Rodić je dosta utakmica odigrao do 70. minuta, uglavnom su povrede mučile levog beka Crvene zvezde pa su često baš na toj poziciji dolazile neke neprirodne “zamene” poput Gobeljića, Gajića…

Dejan Stanković je kako piše Srbija Danas pikirao pojačanje iz Javora! Naime Jevremović je skrenuo pažnju na sebe kvalitetnim igrama pa je gotovo sigurno da će levi bek od decembra krenuti put Marakane.

Ove sezone, Jevremović je na 14 utakmica upisao čak 6 asistencija. Nije levi bek koji igra do “kofe”, često zna da bude ofanzivan ali je bar ove sezone izgledao fizički spreman i zatvarao je pozadi, pravio velike probleme napadačima.

Izvor: beogradskiportal.rs

Tržišna cena Jevremovića nije mala, kreće se oko 350.000 evra.